Drodzy Rodzice, Droga Młodzieży,
 
ruszamy z nowym cyklem zajęć dla młodzieży. Chcielibyśmy zaprosić naszych podopiecznych w wieku 11-16 lat do wspólnego spędzania czasu wolnego, rozwijania umiejętności społecznych w grupie rówieśniczej, ale przede wszystkim do świetnej zabawy.
 
Zajęcia poprowadzi pan Łukasz Hynek, który jest już prawie psychologiem (w czym bardzo go wspieramy), a zawodowo na co dzień zajmuje się rozwiązywaniem konfliktów. Pan Łukasz przedstawi się Wam poniżej.
 
Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu  01.03.2021 r. w godzinach 16.30-18.30 w Kuźni Talentów ProFUTURO na ul. Kościuszki 80 w Poznaniu. Pierwsze spotkanie będzie miało na celu poznanie się. Celem kolejnych spotkań będzie wspólna aktywność, spędzanie czasu na grach, zabawach, wyjściach na Orlik, na wycieczki albo i mecz.
 
Zajęcia są bezpłatne. Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym: biuro@pro-futuro.org
 
***
 
Jestem tym, kim mnie widzisz, choć ja widzę to inaczej!
 
Pytanie, czy to ja pragnę poznawać świat, czy pragnę, żebyście mi go pokazali? Zresztą to bez większego znaczenia, bo przecież, jeśli mówimy o świecie relacji interpersonalnych i społecznych to konieczna jest obustronna wymiana. Wymiana, która polegać powinna na przedstawieniu i wzajemnym zrozumieniu potrzeb, spostrzeżeń i wrażeń, które za tym idą.
 
Ciekawość świata dotyczy każdego, każdy interesuje się nim na wiele sposobów, każdy zachowuje się w nim w sposób właściwy dla siebie, nie ma jednego uniwersalnego wzorca zachowania. Pomimo tego, otoczeni milionami ludzi, potrafimy komunikować się z nimi, współistnieć i tworzyć społeczeństwo.
 
Właśnie to będziemy robić, będziemy eksplorować świat uczuć i relacji, będziemy poznawać przez doświadczanie. Będziemy współdziałać i rywalizować!
 
Mam na imię Łukasz i zapraszam Cię do wspólnego poznawania rzeczywistości.