Zapraszamy rodziców z dziećmi na bezpłatne konsultacje diagnostyczne mające na celu wczesne wykrycie autyzmu. Szczególnie zapraszamy dzieci z Poznania i okolic.
Jeżeli niepokoi Was rozwój Waszego dziecka albo chcielibyście dowiedzieć się na co zwracać uwagę w obszarze umiejętności poznawczych, społeczno-emocjonalnych oraz komunikacji dziecka – zgłoście się na bezpłatne konsultacje do Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem ProFUTURO w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 78/82.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 do 42 miesiąca życia.
Konsultacje obędą się w dniu 1 grudnia 2018 r. (sobota) w godz. 10.00-18.00.
Konsultacji udzielać będą pedagodzy specjalni, psychologowie, terapeuci. Specjaliści zwracają uwagę na wczesne objawy zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzenia rozwoju mowy i komunikacji społecznej, opóźnienie w rozwoju poznawczym, zaburzenia społeczno-emocjonalne.
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ.
Zapisy przyjmujemy na adres e-mail: biuro@pro-futuro.org. W zgłoszeniu należy podać:
- imię i nazwisko dziecka,
- wiek dziecka – podany w miesiącach,
- numer telefonu do rodzica,
- miejscowość zamieszkania.
Po przyjęciu zgłoszenia otrzymają Państwo informację zwrotną z godziną wizyty.
Konsultacje odbywają się w ramach zadania publicznego pt. „Prowadzenie Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego – od diagnozy do dorosłości” współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.